SU ÇEVRE ADR MESLEKİ EĞİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün vermiş olduğu 2325 belge numaralı yetki belgesi ile pek çok farklı sektörde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak  hizmet vermektedir. SU OSGB bünyesinde birçok farklı meslek dalında tecrübesi bulunan A ,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının yanı sıra farklı tıp alanında profesyonelleşmiş işyeri hekimleri de görev yapmaktadır.

SU OSGB olarak Edirne Merkez olmakla birlikte Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerinde de dinamik ve uzman kadromuz ile hizmetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.


MİSYONUMUZ

Su Çevre ADR . olarak 2015 ten itibaren var oluş sebebimiz, tüm işverenlerimize ve çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanması, üretim ve verimliliğin devamlılığını sağlarken iş kazaları ve meslek hastalıklarının da göz ardı edilmesini engellemektir. Mümkün olduğu kadar bu tehlikeleri azaltarak daha güvenilir iş ortamı oluşturulması için danışmanlık yapmaktır.

VİZYONUMUZ

SU ÇEVRE ADR MESLEKİ EĞİTİM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak varmak istediğimiz en büyük amaç, bize güvenen tüm müşterilerimizin daimi güvenini hiçbir zaman kaybetmeden, şuan ki misyonumuzda tüm hızımızla ilerlemek ve Trakya Bölgesi’nin iş sağlığı-iş güvenliği hizmetlerinde Avrupa Standartlarına erişmesini sağlamaktır.


KURUMSAL KİMLİK BİLGİLERİ